Un dinamovist, marea surpriză a Campionatului Național Digital pe Circuit Betano


Un dinamovist este marea surpriză pentru Campionatul Național Digital pe Circuit Betano. Este vorba despre Florin Mergea, tenismenul legitimat la Dinamo, locul 136 ATP.

Florin Mergea este marea surpriză a precalificărilor din etapa a doua a Campionatului Național Digital pe Circuit Betano. Vicecampionul olimpic la tenis a fost cel mai rapid în această săptămână pe Red Bull Ring dintre toți cei peste 130 de  participanți. Acesta a fost cronometrat cu 1:29.521.

De altfel, precalificările din această săptămână au fost dominată de piloții esports, cel mai bine clasat dintre piloții licențiați ai Federației Române de Automobilism Sportiv fiind campionul de la autoslalom, Leo Borlovan, cu al 9-lea timp.

Isloch – FC Vitebsk – https://ro.betano.com/cote/isloch-fc-vitebsk/5270011/
Belarus – Vysheyshaya Liga Reserve – https://ro.betano.com/sport/fotbal/belarus/reserve-league/18307/
Nicaragua – Primera Division – https://ro.betano.com/sport/fotbal/nicaragua/primera-division/183321/Pentru aceasta liga, vom avea, pe parcursul weekend-ului, 0% margin pentru: – Diriangen FC – Real Esteli – https://ro.betano.com/cote/diriangen-fc-real-esteli/5304105/– CD Walter Ferreti – Managua FC – https://ro.betano.com/cote/cd-walter-ferreti-managua-fc/5304106/
Tajikistan – Vysshaya Liga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/tajikistan/vysshaya-liga/187638/, unde vom avea 0% margin pentru:- Dushanbe-83 – CSKA Pomir – https://ro.betano.com/cote/dushanbe-83-cska-pomir/5285929/
Taiwan – Premier League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/taipeiul-chinez/premier-league/187640/

De asemenea, avem o oferta foarte variata pentru Esports – meciuri de Fifa 2020:
Esoccer RPL Pro Series – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-rpl-pro-series/194464/Esoccer Battle – Champions League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-champions-league/194428/Esoccer Battle – Premier League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-premier-league/194426/

Esoccer Battle – Europa League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-europa-league/194429/

Esoccer Battle – International –  https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-international/194430/
 Esoccer Battle – Bundesliga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-bundesliga/194427/
Esports  – eLiga MX – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/eliga-mx/194548/
Esoccer – ePremier League Invitational – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-epremier-league-invitational/194674/
ESPORTS – BETANO MASTERS – cele pentru meciurile din sferturile de finala  – https://ro.betano.com/sport/esports/counter-strike:-go/betano-masters/194557r/
BASCHET – NBA 2K Cyber – https://ro.betano.com/sport/baschet/esports/nba-2k-cyber-4×5-min/194452r/
HOCHEI PE GHEATA – meciuri din Liga Pro Short Hockey / Liga Pro eHockey  – https://ro.betano.com/sport/hochei/ligi/194264r,194644r,194314r,194417r/
TENIS DE MASA – oferta de tenis de masa se extinde – meciuri in sectiunea LIVE din Armenia (ITT Cup masculin si feminin), Rusia (Liga Pro), Cehia (TT Star Series), Ucraina (Win Cup), Brazilia (Exhibition Autumn League) si Setka Cup.- https://ro.betano.com/sport/tenis-de-masa/ligi/194640r,194642r,194227r,194346r,194561r,194578r,194299r,194301r/
VOLEI – meciuri din Ural League si Liberty League – https://ro.betano.com/sport/volei/urmatoarele-24-ore/16722o,16723o,194219r,194653r,190423o,16840o/
TENIS – meciuri demonstrative – International Tennis Series / Spring Tour- https://ro.betano.com/sport/tenis/ligi/194646r,194688r,194651r/–  turnee din Rusia – https://ro.betano.com/sport/tenis/ligi/194242r,194246r,194250r,194251r,194494r,194622r,194667r/– Virtual Madrid Open – castigator competitie – https://ro.betano.com/sport/tenis/esports/virtual-madrid-open/194675o/
BASEBALL – meciuri din pre-season in Coreea de Sud /  Nicaragua / Taipeiul Chinez – https://ro.betano.com/sport/baseball/urmatoarele-24-ore/187556r,194387r,194533r/– SUA – MLB – PARIURI SPECIALE jucatori si echipe – https://ro.betano.com/sport/baseball/ligi/182090o,192095o,192079o/
FOTBAL AMERICAN – SUA – NFL – PARIURI SPECIALE jucatori si echipe – https://ro.betano.com/sport/fotbal-american/ligi/1611o,184628o,192162o,192524o,192147o/
DARTS – PDC – Home Tour – https://ro.betano.com/sport/darts/ligi/194655r,194484r,194574r/– alte turnee disponibile Czech Premier League / Modus Icons of Darts Live League / Modus Sports a Night at the Darts – https://ro.betano.com/sport/darts/ligi/194484r,194574r,194506r/
POLITICA – alegeri prezidentiale SUA – https://ro.betano.com/sport/politica/sua/alegeri-prezidentiale/187801o/
DIVERTISMENT – Premiile Oscar 2021 / Premiul Nobel pentru Pace / Persoana anului Revista Time / Personalitatea BBC a anului – https://ro.betano.com/sport/divertisment/ligi/194409o,194410o,192557o,188279o,191110o/

Previous Un fost antrenor vrea înapoi la Dinamo: "Mult mai bun"
Next Gest superb pentru Dinamo a lui Țucudean: "Mi-am asumat mereu că sunt câine"

No Comment

Leave a reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *