Posts in tag
Moroiță
Unul din șefii lui Dinamo atacă arbitrajul
Egalul de la Buzău, 2-2 cu Gloria, nu i-a picat bine lui Andrei Nicolescu, unul din oamenii din conducerea lui Dinamo. Nicolescu a criticat arbitrajul lui Andrei Moroiță. Asta deși gazdele au cerut penalty în minutul 7. Meciul dintre Gloria Buzău și Dinamo a fost unul încins, iar la acest lucru a contribuit și maniera …
