Posts in tag

Eugen Voiicu


Noua conducere a lui Dinamo a susținut azi o conferință de presă. Cei de la Red&White 2022 management au prezentat planurile de viitor pentru clubul dinamovist. Eugen Voicu, Andrei Nicolescu, Vlad Iacob, Răzvan Zăvăleanu au vorbit în fața jurnaliștilor. Iată principalele declarații făcute azi: Eugen Voicu: Începând de astăzi, suntem acționari majoritari în clubul Dinamo. …