Posts in tag
FC Argeș s-a făcut de râs în manșa tur a barajului de promovare/retrogradare, dar nu renunță la gândul de a rămâne în Liga 1. Oficialii grupării piteștene vor să câștige dubla cu Dinamo la masa verde. Dinamoviștii i-au călcat în picioare pe cei de la FC Argeș luni, pe Arena Națională. A fost 6-1 pentru …