Peste 1200 de oferte live pe 14 aprilie pe Betano


Numarul de evenimente din oferta de live pentru urmatoarele 24 de ore pe Betano.com este de peste 1200 (toate sporturile).  

Esoccer Battle – Bundesliga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-bundesliga/194427/

Esoccer Battle – Europa League– https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-europa-league/194429/

Esoccer Battle – Champions League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-champions-league/194428/

Esoccer Battle – Premier League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-premier-league/194426/

Esoccer Liga Pro – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-liga-pro/194241/

Esoccer – RPL Pro Series – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-rpl-pro-series/194464/

Esoccer – eLiga MX – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/eliga-mx/194548/

In sectiunea de Pariuri antepost, Betano are disponibila o oferta variata pentru castigatorii principalelor ligi din Europa:
Liga Campionilor – https://ro.betano.com/sport/fotbal/liga-campionilor/castigator/182758/

Europa League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/liga-europa/castigator/182760/

Franta – Ligue 1 – https://ro.betano.com/sport/fotbal/franta/ligue-1/215/

Germania – Bundesliga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/germania/bundesliga/216/

Germania – 2.Bundesliga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/germania/2bundesliga/217/

Germania – 3. Liga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/germania/3-liga/17313/

Anglia – Championship – https://ro.betano.com/sport/fotbal/anglia/championship/2/

Portugalia – Primeira Liga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/portugalia/primeira-liga/17083/

Olanda – Eredivisie – https://ro.betano.com/sport/fotbal/olanda/eredivisie/17067/ 

Turcia – Super Lig – https://ro.betano.com/sport/fotbal/turcia/super-lig/17093/

EURO – EURO 2021 – https://ro.betano.com/sport/fotbal/euro/euro-2021/194253/

UEFA – Liga Natiunilor UEFA – https://ro.betano.com/sport/fotbal/uefa/liga-natiunilor-uefa/189482/

Rusia – Premier League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/rusia/premier-league/17098/

Belarus – Premier League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/belarus/premier-league/17221/

La acestea se adauga doua campionate noi, pentru care Betano este singura casă care ofera pariuri pe castigarea competitiei:
– Tajikistan – Vysshaya Liga – https://ro.betano.com/sport/fotbal/tajikistan/vysshaya-liga/187638/?bt=8

Nicaragua – Primera Division – https://ro.betano.com/sport/fotbal/nicaragua/primera-division/183321/?bt=8

De asemenea, am extins oferta de pariere pe Speciale transferuri jucatori:
https://ro.betano.com/sport/fotbal/international/pariuri-speciale-pe-jucator/183994/

BASCHET – PARIURI SPECIALE NBA –https://ro.betano.com/sport/baschet/sua/nba-speciale/18077o/– Unde va juca Kyle Kuzma in sezonul urmator? Ramane la LA Lakers sau va fi la alta echipa?- Ajunge Anthony Davis sa joace la LA Lakers alaturi de LeBron James?
BASCHET – NBA 2K CYBER – https://ro.betano.com/sport/baschet/ebasketball/nba-2k-cyber-4×5-min/194452/– meciuri din 30 in 30 de minute-

Los Angeles Lakers vs Los Angeles Clippers – https://ro.betano.com/cote/los-angeles-lakers-hbk-los-angeles-clippers-parzival/5237457/

Houston Rockets vs Los Angeles Clippers – https://ro.betano.com/cote/houston-rockets-livestrong-los-angeles-clippers-parzival/5237458/

Houston Rockets vs Los Angeles Lakers – https://ro.betano.com/cote/houston-rockets-livestrong-los-angeles-lakers-hbk/5237459/

ESPORTS – meciuri din 22 de competitii (League of Legends, Counter Strike:GO, DOTA 2, Rainbow Six, King of Glory, Starcraft si Starcraft II) – https://ro.betano.com/sport/esports/24H

HOCHEI PE GHEATA – meciuri din Liga Pro Short Hochey din Rusia (3×10 minute) si  EiceHockey Battl

-->
Previous Nu sunt doar 180.000 de euro. Suma de care are nevoie Dinamo până la finalul sezonului
Next Cornel Dinu, ATAC dureros la adresa lui Negoiță. Cât a încasat patronul de la Rin

No Comment

Leave a reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *