Ofertă foarte variantă în weekend de pariere pe BETANO


Betano.com are o ofertă foarte variantă în acest weekend pentru pariori.

– sambata, 11/04 – 13:30 – primul meci al zilei in Belarus incepe la 14:00;

duminica, 12/04 – 14:30 – primul meci al zilei in Belarus incepe la 15:00;

luni, 13/04 – 17:00 – meci din Belarus la 17:30

Pentru acest weekend, in sectiunea de fotbal la Betano sunt disponibile:

Belarus – Premier League – cu 220+ optiuni de pariere- Cornere, Cartonase, Speciale jucatori (marcatori, cartonase jucatori), Statistici –  https://ro.betano.com/sport/fotbal/belarus/premier-league/17221/ 

 Pentru aceasta liga, vor avea, pe parcursul weekend-ului, 0% margin pentru: 

Neman Grodno – Belshina Bobruisk – https://ro.betano.com/cote/neman-grodno-belshina-bobruisk/5186329/

FC Slutsk – FC Vitebsk – https://ro.betano.com/cote/fc-slutsk-fc-vitebsk/5186330/

FC Minsk – BATE Borisov – https://ro.betano.com/cote/fc-minsk-bate-borisov/5186333/

Slavia Mozyr – Rukh Brest – https://ro.betano.com/cote/slavia-mozyr-rukh-brest/5186366/

Nicaragua – Primera Division – cu 100+ optiuni de pariere– https://ro.betano.com/sport/fotbal/nicaragua/primera-division/183321/

Pentru aceasta liga, vor avea, pe parcursul weekend-ului, 0% margin pentru: 

Municipal Jalapa – Diriangen FC – https://ro.betano.com/cote/municipal-jalapa-diriangen-fc/5209000/

Deportivo Ocotal – CD Walter Ferreti – https://ro.betano.com/cote/deportivo-ocotal-cd-walter-ferreti/5209004/

Tajikistan – Higher League – cu 100+ optiuni de pariere –  https://ro.betano.com/sport/fotbal/tajikistan/higher-league/187638/

Oferta foarte variata pentru Esports – meciuri de Fifa 2020:

Esoccer RPL Pro Series – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-rpl-pro-series/194464/
Esoccer Battle – Champions League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-champions-league/194428/
Esoccer Battle – Euro 2020 – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-euro-2020/194432/  

Esoccer Battle – Europa League – https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-europa-league/194429/

Esoccer Battle – International –  https://ro.betano.com/sport/fotbal/esports/esoccer-battle-international/194430/

– SAMBATA – ora de incepere a evenimentului 20:00 (cu 20 minute inainte) – SEMIFINALA Counter Strike:GO – ESL Pro League – Sezonul 11- ASTRALIS vs MOUSESPORTS- https://ro.betano.com/cote/astralis-mousesports/5213724/

– DUMINICA – ora de incepere a evenimentului 18:00 (cu 20 minute inainte) – FINALA Counter Strike:GO – ESL Pro League – Sezonul 11- FNATIC vs invingatoarea din semifinala de mai sus (nu sunt cote inca pentru ca nu se stie ce echipa se va califica in finala)
LINK pagina competitiei – Schedule – https://pro.eslgaming.com/csgo/proleague/schedule/#?matchday=1

Citește și:

-->
Previous Mișcarea lui Bălănescu. Sorescu pleacă pe o sumă incredibilă. Cine urmează
Next Negoiță, ultima ofertă pentru Rednic: ”Să vină”

No Comment

Leave a reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *