Dinamo nu este singura formație care se pregătește pentru sezonul viitor din Liga 1. Marea rivală, FCSB, a anunțat pe cine va lua în această vară și unul dintre fotbaliști este în prezent legitimat la echipa din Ștefan cel Mare. Este vorba despre Adam Nemec, atacantul de 32 de ani care joacă și pentru naționala Slovaciei, dar care a refuzat să prelungească înțelegerea cu Dinamo.
„Nemec, Omrani și Cicâldău, din vară la Steaua! Vreau să aduc 2 atacanți. Unul e Nemec și celălalt e Omrani. Îl luăm și pe Cicâldău, ne place mult de el. Dumnezeu se joacă cu mine cum ne jucăm noi cu niște copii. CFR are 51% șanse la titlu, vedem dacă Dumnezeu vrea să-mi dea titlul”, a declarat Gigi Becali, la sosirea la Arena Națională, înaintea meciului dintre FCSB și Astra Giurgiu.
Citește și:

No Comment